Energetski Manager (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

Obrat Ljubljana

Vaši izzivi :

  • Upravljanje in vzdrževanje energetskih postrojenj,
  • vodenje, razvoj zaposlenih na področju energetike, vzdrževanja in okolja,
  • vzpostavitev, izvajanje, vzdrževanje ter nenehno izboljševanje sistema upravljanja z energijo,
  • vzpostavitev kazalnikov energetske učinkovitosti ter nenehno izboljševanje energetske učinkovitosti,
  • vzpostavitev meril in metod za uspešno delovanje in obvladovanje sistema upravljanja energije,
  • priprava in analiza podatkov, planiranje, poročanje notranjim deležnikom ter zunanjim inštitucijam,
  • sodelovanje z ostalimi oddelki za optimalno delovanje energetskih postrojenj ter ostalih deležnikov,
  • vodenje investicijskih projektov na področju energetike in ravnanja z okoljem,
  • vpeljava dobrih praks ter uvajanje stalnih izboljšav z namenom spodbujanja učinkovitosti in trajnostnega razvoja,
  • vizija in implementacija razvoja energetskih postrojenj,
  • spremljanje in uvajanje zakonskih zahtev, standardov in ostalih zahtev družbe, povezanih z energetsko učinkovitostjo, rabo energije, ravnanjem z okoljem.

Želimo si :

  • Vsaj VII. stopnja izobrazbe elektro, strojne ali sorodne smeri,
  • vsaj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu,
  • dobro znanje angleškega jezika,
  • poznavanje orodij Microsoft Office, AutoCad,
  • dobre komunikacijske sposobnosti, pripravljenost na spremembe, samoiniciativnost, strokovnost, usmerjenost na iskanje rešitev,
  • prednost predstavljajo izkušnje iz proizvodnega podjetja.

Ponujamo:

  • Dolgoročno zaposlitev v stabilnem in rastočem podjetju,
  • redno in stimulativno plačilo,
  • dinamično delo v mednarodnem podjetju,
  • možnost strokovnega in kariernega razvoja ter izobraževanja,
  • ostale ugodnosti za spodbujanje zdravega življenjskega sloga (športne aktivnosti, vključenost v športno društvo in s tem številne ugodnosti, družabni dogodki, itd.)

Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas s polnim delovnim časom in poskusno dobo 6 mesecev. Pisne prijave pričakujemo do vključno 14.2.2024

Opis delovnega mesta

Osebne informacije