Vodja agrooskrbe (m/ž)

Ljubljana, Slovenija

Vaši izzivi:

  • Vodenje oddelka skladno s strateškim načrtom razvoja Agrooskrbe,
  • sodelovanje in izvajanje aktivnosti v Agrooskrbi v skladu z smernicami Skupine Lactalis,
  • razvijanje, vodenje in usmerjanje ter organiziranje dela komercialistov v Agrooskrbi,
  • izvajanje tržnih raziskav, vzdrževanje in nadgradnja prodajnega portfolia v sistemu Agrooskrbe,
  • izvajanje pogajanj o cenah, pogojih in količinah, skladno s strateškim načrtom (priprava cenikov in promocijskih aktivnosti za pospeševanje prodaje),
  • odgovornost za doseganje ciljev (volumnov, neto prihodki od prodaje in doseganje profitabilnosti),
  • kontrola doseganja zastavljenih ciljev ter izvajanje ustreznih aktivnosti pri komercialistih,
  • poznavanje načel Sistema HACCP in načel dobre higienske in proizvodne prakse, ki veljajo za poslovanje s krmo ter odgovornost za pravilno izvajanje celotnega procesa prometa z izdelki, ki spadajo v kategorijo krma,
  • implementacija smernic s področja dobrobiti živali (Animal Wellfare) pri dobaviteljih mleka, ter njihovo ocenjevanje, skrb za dvig kakovosti prireje,
  • izvajanje strokovnih obiskov in strokovnih svetovanj na terenu pri kupcih.

*Občasno delo na terenu, z ekipo komercialistov Agrooskebe in strokovnih sodelavcev pri kupcih.

Želimo si:

  • Strokovnjaka s področja zootehnike, agronomije ali veterine, z aktivnim znanjem angleščine,
  • kandidate, ki so usmerjeni k delu z ljudmi, soustvarjajo sodelovanja, so ciljno usmerjeni, spodbujajo rast in ustvarjajo dodano vrednost v podjetju,
  • zaželena so znanja s področja optimiziranja in razvoja kakovosti prehrane prežvekovalcev ter tehnologije prireje mleka.

Ponujamo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas, s 6-mesečno poskusno dobo,
  • dinamično delo znotraj skupine Lactalis,
  • možnost strokovnega in kariernega razvoja ter izobraževanja,
  • nagrajevanje poslovne uspešnosti in doseženih rezultatov.

Pisne prijave pričakujemo do vključno 30. 11. 2023.

Opis delovnega mesta

Osebne informacije
Strokovni podatki
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj